Hakkımızda

Müzik Eğitimi Konusunda Uzmanlık Diplomamızla…

ABC Music And Me ,müzik eğitimi dışında kendine özgü stiller ile öğrencilere tam anlamıyla akılda kalıcı ve eğlendirici yöntemlerle öğretme amacı ile kurulmuştur. ABC Music And Me öğrencilerimizin müzik yeteneğini ortaya çıkarmalarına en iyi şekilde yardımcı olmayı, onlara yeni beceriler  kazandırmayı ve yaratıcı olmayı hedefliyor.

Müzik öğretmenliği konusunda lisans uzmanlık belgemizle öğrencilerinin enstrümanlarında uzmanlaşmalarının yanı sıra onların sosyalleşmelerini sağlayarak onlarda beraber çalma duygusunu geliştiriyoruz.

Her yaş için Müzik Eğitimi Okul Öncesi Çocuklar ve Yetişkin Öğrencilere Kadar…
Seviye programlarımız, her yaş grubuna ayrı olarak hazırlanıp, öğrenci odaklı kişiselleşmiş şekilde yürütülüyor. Çocuklar için okul öncesi müzik sınıflarından konservatuvar eğitimi seviyesine kadar eğitim programları yürütülürken, tüm bu dersler ve etkileşimler ile beraber öğrencinin estetik anlayışını ve entelektüel müzik bilgilerini geliştirerek kendi müzik işlerinde ya da başka müzisyenlerin sanat işlerinde kritik görevler alabilmelerini amaçlıyor.

Eğitimimiz, öğrenciye enstrüman çalması dışında onları nota ile tanıştırıp okuma yazma gibi müzikle haşır neşir olarak sanatı işlemesini hedefleyip sanatçı yaratmaktır.